top of page
6f6b6470-5754-488f-adf8-0801cc9bd542.jpg
Soyut Arkaplan

HAKKIMIZDA

Okulumuz 2017 yılında İstanbul Beykoz’da, Kazdallar Group bünyesi altında eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Çağımızın gerekleri doğrultusunda, merkezine öğrenciyi alan ve yabancı dil eğitiminin önemine inanan bir anlayışla; öğrencilerin ve velilerin beklentilerini karşılamak, onlara en iyi şekilde cevap verebilmek için kaliteli, özenli ve bireyci bir anlayış benimseyen okulumuz, geride kalan yıllarda eğitim ve öğretim faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamış ve günümüzde de devam ettirmektedir.

 

Okulumuz değişen şartlara kısa sürede uyum sağlayabilen, değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı ve iletişim becerisi yüksek yöneticileri ve akademik kadrosuyla her zaman öğrenci ve velilerle iyi ilişkiler içerisinde olmuş, kısa sürede bölgede tanınan ve güvenirliği yüksek bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

 

"Eğitim hayata hazırlık değil, hayatın kendisidir.’’ düşüncesiyle yaşam boyu eğitim modeline bağlı olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden okulumuz ayrıca öğrencilerimizi üniversiteye en iyi şekilde hazırlamak ve başarmalarına yardımcı olabilmek için artırılmış ders sayıları, ilave kurslar, deneme sınavları, test çözüm günleri gibi akademik başarıyı yükseltici faaliyetleri de belirli bir program dahilinde gerçekleştirmektedir.

 

Kazdallar Bilim Koleji olarak, öğrencilerimizin ve velilerimizin beklentilerine her zaman eksiksiz ve hızlı biçimde dönüt verebilmek birinci önceliğimiz olmuştur. Bu uğurda değişen şartlara en kısa sürede uyum sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Okul-öğrenci-veli iş birliğiyle başarıyı yakalamak her zaman mümkündür.

 

Vizyonumuz

 

İçinde bulunduğumuz yüzyılın gereklerine cevap verebilen, değerlerine bağlı, yaratıcı ve sorgulayabilen nesiller yetişmesinde rehber olan, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmaktır.

 

Misyonumuz

Ülkesine ve kendisine faydalı, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, insani ilişkilerde başarılı, akademik başarısı yüksek, sorgulayan ve çözüm üretebilen nesiller yetiştirmek; onlara bu yolda en doğru şekilde yardımcı olabilmektir.

bottom of page